Інтернет може бути небезпечним!

інтернет

Всесвітній день дітей

дедидети

«Не ставтеся до проблем дітей зверхньо. Життя дане кожному під силу, і будьте певні – для дитини воно не менше важке, аніж для дорослих. А можливо навіть більше, адже у неї немає досвіду.» Я.Корчак

Психічне здоров’я українців

1

До 2030 р. депресія стане третьою найбільш поширеною хворобою в країнах з низьким доходом і другою – з середнім. Майже третина українців страждають на психічні розлади впродовж життя.

День міста

добавить

Велика відповідальність представляти діяльність факультету на дні міста.  І нинішній рік не став для нас виключенням. У складі інших структурних підрозділів ФСПО,  центр «ІНСАЙТ»  підготував цікаву для гостей свята психологічне різномаїття несподіваних цікавинок.

ЛГБТ: основи толерантності

10

Діяльність центру психологічного розвитку Інсайт розширює межі своєї діяльності. На запрошення факультету іноземної філології мали можливість провести тренінгову зустріч зі студентами  2,3,4 курсів для яких є цікавою тема толерантності в сучасному світі, зокрема  до ЛГБТ спільнот.

Діяльность центру профдіагностики та тренінгових технологій «ІНСАЙТ»

321

  Знову активно розпочався навчальний рік. Знову раді зустрічати в стінах нашого Університету добре знайомих та нових студентів – першокурсників. Саме першокурсникам важливо зорієнтуватись в особливостях студентського навчання та специфіці взаємодії в незвичному для них освітньо-професійному середовищі.

Проведення тренінгу центром профдіагностики та тренінгових технологій «ІНСАЙТ»«Я+ТИ = ПЕРШОКУРСНИК»

3333

Другий рік поспіль центр профдіагностики та тренінгових технологій «ІНСАЙТ» реалізовує програму щодо сприяння успішній адаптації першокурсників. Однією із складових даної програми є проведення тренінгу «Я+ТИ = ПЕРШОКУРСНИК».

Авторський тренінг ВБО «Точка опори» «Практичні аспекти роботи психолога з ЛГБТ- підлітками»

1

В Києві, 3 вересня 2018року, мала нагоду взяти участь в авторському тренінгу ВБО»Точка опори» «Практичні аспекти роботи психолога з ЛГБТ- підлітками». Головний лейтмотив тренінгу звучав так:гомосексуальність не є причиною йти до психолога.

Ми працюємо для вас!

zGDJgA5uAww

На базі університету продовжує свою роботу ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ТА ТРЕНІНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ. Відповідно до Положення про діяльність Центру послуги його співробітників (психологічні тренінги та профорієнтаційне діагностування) є позаплановими, проводяться у час вільний від пар та мають платну основу. Вартість тренінгу становить 100 грн. для однієї особи. Вартість проходження профдіагностичного тестування 55 грн. з особи. За […]

Навчання тренерів

28-29 березня на базі Центру психологічного діагностування та тренінгових технологій відбулася чергова зустріч психологів міста на навчальному методологічному тренінгу «Методика проведення тренінгу. II частина». Вела навчальну програму міжнародний тренер з питань збереження здоров’я Олена Анатоліївна Голоцван. Суть тренінгової програми полягає у поглибленому вивченні роботи психологічного тренера та секретів розробки і ведення тренінгу. Даний курс став […]